” نمونه سوالات عمومی استخدام آموزش و پرورش (سری ب) “ در پایین این صفحه بارگذاری شده است تا شما داوطلبان گرامی بتوانید با مشاهده و بررسی نمونه سوالات عمومی موفقیت خود را تا حد زیادی برای آزمون تضمین کنید.

همچنین اقدام برای جذب در آموزش و پرورش از طریق فراخوان و ثبت نام سراسری و برگزاری آزمون صورت می گیرد و همچنین زمان برگزاری این آزمون در نیمه ی ابتدایی سال ۹۹ و آغاز به کار پذیرفته شدگان با شروع سال تحصیلی جدید خواهد بود.

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره ثبت نام با فراهم نمودن بانک اطلاعات سوالات عمومی آزمون استخدامی آموزش و پرورش گام بلندی را در جهت قبولی داوطلبان در آزمون برداشته اند.

این بار پس از بارگذاری نمونه سوالات سری الف و سری ب در مقالات قبلی، نمونه سوالات عمومی استخدام آموزش و پرورش (سری ج) در پایین این صفحه قرار داده شده است تا شما بتوانید با مقایسه نمونه سوالات، وضعیت تشابه سوالات را مشاهده نمایید و با بررسی دقیق سوالات نیز می توانید در آزمون نمره خوبی را کسب نمایید.

شما می توانید جهت دریافت نــــمـــونــه ســـوالـــات عــــمـــومــــی اســـتــــخـــدام آمــــوزش و پــــرورش (ســــری ج)+پاسخنامه بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

(نمونه سوال قسمت اول)

(نمونه سوال قسمت دوم)


البته توجه داشته باشید که بهترین جزوات و نمونه سوالات ویژه آمادگی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اختیار کارشناسان تلفنی بوده و توصیه می کنیم فرصت بهره مندی از تماس تلفنی با کارشناسان را ار دست ندهید.


 

زمان اقدام برای استخدام آموزش و پرورش سال ۹۹

علاقه مندان توجه داشته باشند که هم اکنون می توانند جهت ثبت نام تلفنی در آزمون استخدام آموزش پرورش از طریق مشاوران استخدام مرکز مشاوره ایران نوین اقدام نمایند.

ثبت درخواست تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم اکنون توسط کارشناسان بصورت تلفنی قابل انجام است، برای این مورد از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ی ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲  از سراسر ایران تماس حاصل فرمایید.

همچنین مشاوران مرکز مشاوره ایران نوین بر اساس آخرین اطلاعیه ی موجود از آزمون استخدامی آموزش و پرورش اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری آزمون، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و موارد این چنینی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین به محض انتشار آخرین اطلاعیه و آخرین خبر در خصوص برگزاری آزمون و شرایط جدید آن، در صورتیکه هم اکنون با موسسه تماس بگیرید را به اطلاعتان خواهند رساند.

مشاوران استخدامی مرکز مشاوره ایران نوین در خدمت شما هستند تا اطلاعات آزمون سال ۹۹، شرایط سنی، منابع مورد نیاز و کلیه ی مواد آزمون را در اختیار شما قرار دهند.

هم اکنون جهت کسب اطلاعات دقیق تر درباره شرایط و زمان ثبت نام و نحوه استخدامی آموزش و پرورش، منابع و رشته های مجاز می توانید با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ مرکز مشاوره ایران نوین تماس حاصل فرمایید.

هم اکنون جهت ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش بهار ۹۹

 با شماره

۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲

بدون گرفتن کد یا صفر و از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید

 

دریافت نمونه سوالات بیشتر در کانال تلگرامی ویژه استخدام و کاریابی نوین