شرایط استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۹

در آزمون های استخدامی سال۱۳۹۹ براساس نیاز مناطق آموزشی سراسر کشور برای حدود ۷۰ دسته بندی شغلی مربوط به مشاغل آموزشی مطرح شده، تعداد ۵۰ پنجاه هزار نفر (با رعایت ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمت کشور و درنظر گرفتن سهمیه های قانونی) بعد از طی مراحل آزمون و مرحله گذراندن پودمان اول و دوره مهارت آموزی جذب سیستم آموزش و پرورش خواهند شد.

چند برابر ظرفیت داوطلبانی که در آزمون کتبی نمره قبولی را کسب نمایند وارد مرحله مصاحبه خواهند شد. پذیرفته شدگان نهایی نیز می بایست مابقی دوره شایستگی معلمی را در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی طی کنند.

هم اکنون داوطلبان می توانند برای آزمون فصل تابستان ۹۹ اقدام نمایند که پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم اکنون قابل انجام است.

شما می توانید

امـروز دوشـنبه ۲۳ تیــرماه

 جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۹۹

با شماره

۸۲ ۱۷ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر

تماس بگیرید

 

استخدام آموزش و پرورش

 

استخدام سالانه ۵۰ هزار معلم برای تامین نیروی انسانی

بنابر گفته ی رئیس مرکز برنامه ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش در سال گذشته حدود ۶۵ هزار نفر مشمول بازنشستگی شده اند و اگر بدین صورت که تا امروز بوده، ادامه داده شود شدت کمبود نیرو تا سال ۱۳۹۹ آموزش و پرورش را از پا در می‌آورد.

وی افزود:(( برای سه سال آینده نسخه برون رفت از بن بست، آزمون های استخدامی سراسری است و اصرار داریم که از این روش استفاده کنیم و تا ۴ سال آینده باید سالانه ۵۰ هزار نیرو به این دستگاه بدهیم تا بازنشسته‌ها را تامین کنیم.))

در سال گذشته (۹۸) برای استخدام معلمان تدابیری اندیشیده شده بود که یکی از آنان برگزاری آزمون استخدامی در آبان ماه بود و نتایج نهایی آن ( آزمون کتبی و مصاحبه ) نیز منتشر شده و پذیرفته شدگان به آموزش و پرورش معرفی شده اند.

تدبیر دیگر برای استخدام معلمان برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۹۹ خواهد بود که طبق سنوات اخیر در فصل تابستان برگزار خواهد شد، هم اکنون نیز در مرحله ی پیش ثبت نام تلفنی استخدام آموزش و پرورش هستیم و از حدود دو هفته ی قبل چند ده هزار نفر مراحل پیش ثبت نام خود را در مرکز ثبت نام و مشاوره آزمون های استخدامی به انجام رسانده اند.

برای این مورد شما نیز می توانید جهت پیش ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر و از سراسر ایران با شماره ی ده رقمی ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ از سراسر ایران تماس حاصل فرمایید.  

مزایای استخدام آموزش و پرورش

از جمله مزایای استخدام آموزش و پرورش را  استخدام در محیط امن فرهنگی و آموزشی، امکان ارتقا شغلی تا سطوح بالاتر، ساعت کاری مناسب، پرستیژ کاری و نیز بسیاری دیگر از موارد میتوان نام برد.

معمولا در تمامی جوامع به فرهنگیان و دبیران احترام و عزت خاصی گذاشته می شود و در کشور ما نیز در طی سالیان اخیر با توجه به برنامه ششم توسعه، فرهنگیان از اعتبار خاصی در میان سایر مشاغل برخورد بوده و هستند. هرچند که در برخی موارد کم لطفی هایی در حق معلمان زحمتکش صورت گرفته است ولی می توان به آینده ی این قشر با ارزش در آینده ای نه چندان دور امیدوار بود.

امروز دوشـنبه ۲۳ تیـرماه، شما همچنان می توانید جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدام آموزش و پرورش تابستان سال ۹۹ با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ در سراسر ایران و از ساعت نه صبح الی نه شب تماس بگیرید 


۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا صفر


رشته ها و فرصت های شغلی استخدام آموزش و پرورش سال ۹۹

آزمون استخدام آموزش و پرورش در مقاطع تحصیلی دیپلم های (نظری، فنی حرفه ای و کاردانش)، فوق دیپلم (کاردانی)، لیسانس، فوق لیسانس و بالاتر برای رشته هایی نظیر زیست شناسی، ادبیات عرب، ارتباط تصویری، الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، آموزگار تربیت بدنی،روانشناسی، علوم تربیتی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده،مهندسی کامپیوتر، مهندسی الکترونیک و دیگر رشته ها ( بیش از صد رشته و  گرایش دانشگاهی دیگر ) صورت خواهد پذیرفت.

زمان اقدام برای استخدام آموزش و پرورش سال ۹۹

علاقه مندان توجه داشته باشند که هـم اکـنـون می توانند جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدام آموزش پرورش از طریق مشاوران استخدام مرکز  اقدام نمایند.

بدین ترتیب اگر شما هم اکنون متوجه برگزاری آزمون در فصل تابستان سال ۹۹ شده اید و قصد شرکت در آن را دارید، می توانید از طریق پیش ثبت نام تلفنی این آزمون اقدام نمایید.

تا کنون بیش از هزاران نفر در طی روز های اخیر برای پیش ثبت نام با سامانه تماس گرفته و کارهای ثبت نام تلفنی خود را پیگیری نموده اند، شما نیز هم اکنون می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ی ده رقمی ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ از سراسر ایران تماس حاصل فرمایید.

پس هم اکنون اقدامی که شما می توانید برای جذب در آموزش و پرورش انجام دهید، ثبت درخواست تلفنی برای ثبت نام در آزمون استخدامی تابستان سال ۹۹ و همچنین مطالعه ی منابع و کتب برتر آزمون است که آنها را نیز می توانید از مشاوران سامانه ی تلفنی سوال نمایید.

زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش تابستان سال ۹۹ از اواسط خرداد ماه آغاز شده و تا روز دوشـنبه ۲۳ بیست و سوم تیـرماه نیز ادامه دارد، بدین ترتیب پیش ثبت نام هم اکنون بصورت تلفنی توسط کارشناسان استخدامی قابل انجام است.

همچنین کارشناسان مرکز بر اساس آخرین اطلاعیه ی موجود از آزمون استخدامی آموزش و پرورش اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری آزمون، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و موارد این چنینی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین به محض انتشار آخرین اطلاعیه ها و آخرین اخبار در خصوص برگزاری آزمون و شرایط جدید آن، در صورتیکه هم اکنون با موسسه تماس بگیرید را به اطلاعتان خواهند رساند.

استخدام آموزش و پرورش

کارشناسان استخدامی ما در خدمت شما هستند تا اطلاعات آزمون فصل تابستان سال ۹۹، شرایط سنی، منابع مورد نیاز و کلیه ی مواد آزمون را در اختیار شما قرار دهند.

شما می توانید هم اکنون جهت کسب اطلاعات دقیق تر درباره شرایط و نحوه استخدامی آموزش و پرورش، منابع و رشته های مجاز با شماره ی ده رقمی  ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ از سراسر ایران با مرکز ثبت نام تماس حاصل فرمایید.

 

امروز دوشـنبه ۲۳ تیـرماه

شما می توانید همچنان جهت پیش ثبت نام تلفنی

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تابستان ۹۹

با شماره

۱۷۸۲ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر تماس بگیرید.