استخدام آموزش و پرورش جدید در سال ۹۹

در آزمون های استخدامی سال۱۳۹۹ براساس نیاز مناطق آموزشی سراسر کشور برای حدود ۷۰ دسته بندی شغلی مربوط به مشاغل آموزشی مطرح شده، مجموعا تعداد ۵۵ پنجاه و پنج هزار نفر (با رعایت ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمت کشور و درنظر گرفتن سهمیه های قانونی) بعد از طی مراحل آزمون و مرحله گذراندن پودمان اول و دوره مهارت آموزی جذب سیستم آموزش و پرورش خواهند شد.

چند برابر ظرفیت داوطلبانی که در آزمون کتبی نمره قبولی را کسب نمایند وارد مرحله مصاحبه خواهند شد. پذیرفته شدگان نهایی نیز می بایست مابقی دوره شایستگی معلمی را در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی طی کنند.

لازم به ذکر است زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش بهمن ماه ۹۹ از اواخر مهر ماه آغاز شده و تا امروز سـه شنبه ۰۶ آبان ماه نیز همچنان ادامه دارد.

امـروز سـه شـنبه ۰۶ آبان ماه تا ساعت هـفـت شـب

جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با شماره

۸۲ ۱۷ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر

تماس بگیرید

 

مزایای استخدام آموزش و پرورش

از جمله مزایای استخدام آموزش و پرورش را استخدام در محیط امن فرهنگی و آموزشی، امکان ارتقا شغلی تا سطوح بالاتر، ساعت کاری مناسب، پرستیژ کاری و نیز بسیاری دیگر از موارد میتوان نام برد.

معمولا در تمامی جوامع به فرهنگیان و دبیران احترام و عزت خاصی گذاشته می شود و در کشور ما نیز در طی سالیان اخیر با توجه به برنامه ششم توسعه، فرهنگیان از اعتبار خاصی در میان سایر مشاغل برخورد بوده و هستند. هرچند که در برخی موارد کم لطفی هایی در حق معلمان زحمتکش صورت گرفته است ولی می توان به آینده ی این قشر با ارزش در آینده ای نه چندان دور امیدوار بود.

امروز سـه شنبه ۰۶ آبان ماه، شما هم اکنون می توانید جهت پیش ثبت نام تلفنی در آزمون استخدام آموزش و پرورش بهمن ۹۹ با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ از سراسر ایران و در تمامی روز های هفته از ساعت ده صبح الی هشت شب تماس بگیرید.

رشته ها و فرصت های شغلی استخدام آموزش و پرورش برای سال ۹۹

آزمون استخدام آموزش و پرورش در مقاطع دیپلم های نظری و هنرستان، فوق دیپلم (کاردانی)، لیسانس و بالاتر برای رشته هایی نظیر زیست شناسی، ادبیات عرب، فنی و مهندسی، ارتباط تصویری، الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، رشته های گروه فنی مهندسی، آموزگار تربیت بدنی،روانشناسی، علوم تربیتی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده،مهندسی کامپیوتر، مهندسی الکترونیک و دیگر رشته ها صورت خواهد پذیرفت.

زمان اقدام برای استخدام آموزش و پرورش سال ۹۹

علاقه مندان توجه داشته باشند که هم اکنون می توانند جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدام آموزش پرورش بهمن ماه ۹۹ از طریق کارشناسان تلفنی سایت ثبت نام اقدام نمایند.

هم اکنون اقدامی که شما می توانید برای جذب در آموزش و پرورش انجام دهید، پیش ثبت نام تلفنی و همچنین مطالعه ی منابع آزمون بوده و زمان برگزاری این آزمون نیز محتملا در بهمن ماه بوده و آغاز به کار پذیرفته شدگان از شروع سال تحصیلی آتی خواهد بود.

زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش بهمن سال ۹۹ از اواخر مهرماه آغاز شده و تا امروز سـه شنبه ۰۶ آبان ماه نیز همچنان ادامه دارد.

همچنین کارشناسان مرکز ثبت نام بر اساس آخرین اطلاعیه ی موجود از آزمون استخدامی آموزش و پرورش اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری آزمون، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و موارد این چنینی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین به محض انتشار آخرین اطلاعیه ها و آخرین اخبار در خصوص برگزاری آزمون و شرایط جدید آن، در صورتیکه هم اکنون با موسسه تماس بگیرید را به اطلاعتان خواهند رساند.

کارشناسان استخدامی مرکز ثبت نام در خدمت شما هستند تا اطلاعات آزمون بهمن ماه ۹۹، شرایط سنی، منابع مورد نیاز و کلیه ی مواد آزمون را در اختیار شما قرار دهند.

شما می توانید هم اکنون جهت کسب اطلاعات دقیق تر درباره شرایط و زمان ثبت نام و نحوه استخدامی آموزش و پرورش، منابع و رشته های مجاز می توانید با شماره ی ده رقمی  ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ تماس حاصل فرمایید.

امـروز سـه شـنبه ۰۶ آبان ماه تا ساعت هـفـت شـب

جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی بهمن ماه ۹۹

با شماره

۸۲ ۱۷ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر

تماس بگیرید