استخدام آموزش و پرورش اسفند ۹۹

در مجموع آزمون های استخدامی سال۱۳۹۹ براساس نیاز مناطق آموزشی سراسر کشور برای حدود ۷۰ دسته بندی شغلی مربوط به مشاغل آموزشی مطرح شده، مجموعا تعداد ۵۵ پنجاه و پنج هزار نفر (با رعایت ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمت کشور و درنظر گرفتن سهمیه های قانونی) بعد از طی مراحل آزمون و مرحله گذراندن پودمان اول و دوره مهارت آموزی جذب سیستم آموزش و پرورش خواهند شد.

چند برابر ظرفیت داوطلبانی که در آزمون کتبی نمره قبولی را کسب نمایند وارد مرحله مصاحبه خواهند شد. پذیرفته شدگان نهایی نیز می بایست مابقی دوره شایستگی معلمی را در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی طی کنند.

لازم به ذکر است زمان پیش ثبت نام تلفنی تکمیل ظرفیت آموزش و پرورش سال ۹۹ از اواخر بهمن ماه آغاز شده و تا امروز چهارشنبه ۰۶ اسفند ماه نیز همچنان ادامه دارد.

امـروز چهارشـنبه ۰۶ اسفند ماه تا ساعت هـشـت شب

جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با شماره ی ده رقمی

۹۴ ۰۲ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا پیش شماره

تماس بگیرید

 

مزایای استخدام آموزش و پرورش

از جمله مزایای استخدام آموزش و پرورش را استخدام در محیط امن فرهنگی و آموزشی، امکان ارتقا شغلی تا سطوح بالاتر، ساعت کاری مناسب، پرستیژ کاری و نیز بسیاری دیگر از موارد میتوان نام برد.

معمولا در تمامی جوامع به فرهنگیان و دبیران احترام و عزت خاصی گذاشته می شود و در کشور ما نیز در طی سالیان اخیر با توجه به برنامه ششم توسعه، فرهنگیان از اعتبار خاصی در میان سایر مشاغل برخورد بوده و هستند. هرچند که در برخی موارد کم لطفی هایی در حق معلمان زحمتکش صورت گرفته است ولی می توان به آینده ی این قشر با ارزش در آینده ای نه چندان دور امیدوار بود.

امروز چهارشنبه ۰۶ اسفند ماه، شما هم اکنون می توانید جهت پیش ثبت نام تلفنی در آزمون استخدام آموزش و پرورش تکمیل ظرفیت اسفند ۹۹ با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ از سراسر ایران و در روز های کاری هفته تماس بگیرید.

رشته ها و فرصت های شغلی استخدام آموزش و پرورش برای سال ۹۹

آزمون استخدام آموزش و پرورش در مقاطع دیپلم های نظری و هنرستان، فوق دیپلم (کاردانی)، لیسانس و بالاتر برای رشته هایی نظیر زیست شناسی، ادبیات عرب، فنی و مهندسی، ارتباط تصویری، الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، رشته های گروه فنی مهندسی، آموزگار تربیت بدنی،روانشناسی، علوم تربیتی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده،مهندسی کامپیوتر، مهندسی الکترونیک و دیگر رشته ها صورت خواهد پذیرفت.

زمان اقدام برای استخدام آموزش و پرورش اسفند ۹۹

علاقه مندان توجه داشته باشند که هم اکنون می توانند جهت پیش ثبت نام تلفنی دومین آزمون استخدام آموزش پرورش سال ۹۹ از طریق کارشناسان تلفنی سایت ثبت نام اقدام نمایند. ( البته اولین آزمون روز های ۱۱ و ۱۲ دی ماه برگزار و نتایج آن نیز اعلام شد )

اما به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در آذر ماه طی مصاحبه ای از استخدام ۲۵ هزار معلم دیگر خبر داد و گفت بخشی از این استخدام امسال و بخشی نیز در سال آینده انجام خواهد شد

پس هم اکنون اقدامی که شما می توانید برای جذب در آموزش و پرورش انجام دهید، پیش ثبت نام تلفنی و همچنین مطالعه ی منابع آزمون بوده و زمان برگزاری این آزمون نیز محتملا در اواخر اسفندماه بوده و آغاز به کار پذیرفته شدگان از شروع سال تحصیلی آتی خواهد بود.

زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش تکمیل ظرفیت اسفند سال ۹۹ از اواخر بهمن ماه آغاز شده و تا امروز چهارشنبه ۰۶ اسفند ماه نیز همچنان ادامه دارد. 

جهت ارتباط با کارشناسان ثبت نام، هم اکنون از طریق تلفن ثابت با شماره ی ده رقمی ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ بدون نیاز به گرفتن کد یا پیش شماره تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان استخدامی مرکز ثبت نام آخرین اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری دومین آزمون سال ۹۹، منابع مطالعاتی، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت قبولی و استخدام در آموزش و پرورش را در اختیار شما قرار می دهند.

هم اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ی ده رقمی  ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ تماس حاصل فرمایید.

امـروز چهارشـنبه ۰۶ اسفند ماه تا ساعت هـشـت شب

جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی اسفند ماه ۹۹

با شماره

۹۴ ۰۲ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر

تماس بگیرید