آزمون استخدام وزارت بهداشت در بهمن ۹۹

در آزمون استخدامی بهمن سال۱۳۹۹ براساس نیاز مراکز درمانی در سراسر کشور برای حدود ۷۰ عنوان شغلی مربوط به مشاغل درمانی و بهداشتی مطرح شده، مجموعا تعداد ۳۰ سی هزار نفر (با تامین اعتبار سازمان برنامه و بودجه) بعد از طی مراحل آزمون و سپس مصاحبه شغلی جذب بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی و اورژانس ها خواهند شد.

یک برابر ظرفیت داوطلبانی که در آزمون کتبی نمره قبولی را کسب نمایند وارد مرحله مصاحبه خواهند شد و ان شاالله با به کارگیری سریع این نیرو ها شاهد تحول عظیم و تاثیرگذار در حوزه درمانی کشور خواهیم بود.

لازم به ذکر است زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی وزارت بهداشت بهمن ماه ۹۹ از اواخر آذرماه آغاز شده و تا امروز دوشنبه ۰۸ دی ماه نیز همچنان ادامه دارد.

امـروز دوشنبه ۰۸ دی ماه

جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی وزارت بهداشت

با شماره ی ده رقمی

۹۴ ۰۲ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا پیش شماره

تماس بگیرید

   

مزایای استخدام وزارت بهداشت

رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) ، در طی سال اخیر مکررا از کادر درمان تجدید و قدردانی بعمل آورده و آنان را شایسته ستایش می دانند. ایشان در بخشی از بیانات خود فرمودند: ((عزیزان من! این موقعیت را قدر بدانید، این خدمتگزارى را بزرگ بشمارید، از خدا به خاطر آن سپاسگزارى کنید که شما را به این کار مهم موفق کرده است و آن را هر چه می توانید، بهتر انجام بدهید )) 

استخدام در کادر درمان کشور در این روز هایی که همه دنیا با ویروس منحوس کرونا دست و پنجه نرم می کنند و همچنین با توجه به نیاز مبرم کشور ما به نیرو های بهداشتی و درمانی، این خدمات یک جهاد محسوب شده و امروزه در جنگ با ویروس کرونا بیش از هر زمان دیگری، مردم و دولت این مشاغل را مهم و ضروری می شمارند.

مسلما تا پایان سال، با جذب تعداد زیادی پرستار و نیرو های کادر درمان به جبهه مقاومت مبارزه با کرونا، بخش عمده ای از خستگی نیرو های فعلی کاسته خواهد شد.

امروز دوشنبه ۰۸ دی ماه، شما هم اکنون می توانید جهت پیش ثبت نام تلفنی در آزمون استخدام وزارت بهداشت سال ۹۹ با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ از سراسر ایران و در تمامی روز های کاری هفته از ساعت ده صبح الی هشت شب تماس بگیرید.

رشته ها و فرصت های شغلی استخدام وزارت بهداشت برای بهمن ماه ۹۹

آزمون استخدام وزارت بهداشت در مقاطع دیپلم های بهیاری، فوق دیپلم (کاردانی)، لیسانس و یا بالاتر برای رشته هایی نظیر پرستاری، پزشکی، اغلب رشته های گروه پیراپزشکی، حسابداری، اغلب گرایش های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، تربیت بدنی، مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت مالی، روانشناسی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، علوم تربیتی، بهداشت عمومی، بهداشت محیط، الهیات و معارف اسلامی، علوم اجتماعی و جامعه شناسی، مهندسی پزشکی و دیگر رشته ها صورت خواهد پذیرفت.

زمان اقدام برای استخدام وزارت بهداشت بهمن ۹۹

علاقه مندان توجه داشته باشند که هم اکنون می توانند جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدام وزارت بهداشت بهمن ماه ۹۹ از طریق کارشناسان تلفنی سایت ثبت نام اقدام نمایند.

هم اکنون اقدامی که شما می توانید برای جذب در کادر درمان بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و درمانی و اورژانس ها انجام دهید، پیش ثبت نام تلفنی و همچنین مطالعه ی منابع آزمون بوده و زمان برگزاری این آزمون نیز محتملا در اواخر بهمن ماه بوده و پذیرفته شدگان به جبهه ی جنگ علیه ویروس کرونا اضافه خواهند شد.

زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی وزارت بهداشت بهمن سال ۹۹ از اواخر آذرماه آغاز شده و تا امروز دوشنبه ۰۸ دی ماه نیز همچنان ادامه دارد.

همچنین کارشناسان مرکز ثبت نام بر اساس آخرین اطلاعیه ی موجود از آزمون استخدامی وزارت بهداشت اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری آزمون، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و موارد این چنینی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین به محض انتشار آخرین اطلاعیه ها و آخرین اخبار در خصوص برگزاری آزمون و شرایط جدید آن، در صورتیکه هم اکنون با موسسه تماس بگیرید را به اطلاعتان خواهند رساند.

کارشناسان استخدامی مرکز ثبت نام در خدمت شما هستند تا اطلاعات آزمون بهمن ماه ۹۹، شرایط سنی، منابع مورد نیاز و کلیه ی مواد آزمون را در اختیار شما قرار دهند.

شما می توانید هم اکنون جهت کسب اطلاعات دقیق تر درباره شرایط و زمان ثبت نام و نحوه استخدامی وزارت بهداشت، منابع و رشته های مجاز می توانید با شماره ی ده رقمی  ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ تماس حاصل فرمایید.

امـروز دوشنبه ۰۸ دی ماه

جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی بهمن ماه ۹۹

با شماره

۹۴ ۰۲ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر

تماس بگیرید