معرفی دانشگاه علمی کاربردی واحد زرین شهر

دانشگاه علمی کاربردی واحد زرین شهر یکی از دانشگاه های مطرح و پرطرفدار در سطح استان اصفهان  میباشد که رشته هایی را در زمینه های کشاورزی ، صنعت و اجتماعی به علاقه مندان عرضه میکند.دانشگاه علمی کاربردی واحد زرین شهر رشته های تحصیلی خود را با شرایط بدون کنکور اراِئه میدهد که این میتواند نکته ی مثبتی برای افراد علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی به همراه داشته باشد.

شرایط این واحد دانشگاهی به گونه ای است که برای افرادی که شاغل هستند یا قصد ورود به بازار کار را دارند بسیار مناسب است .دانشگاه علمی کاربردی دارای مزیت هایی نسبت به سایر دانشگاه ها است از قبیل دارا بودن واحد های درسی عملی بیشتر که در شرایط بازار کار فعلی میتواند کمک شایانی به افراد علاقه مند به بازار کار در زمینه ی  رشته های این دانشگاه کند زیرا افراد بیشتر مشغول به آموختن حرفه های مربوط به خود میشوند که به آماده شدن هرچه بیشترشان برای بازار کار کمک می کند.

لیست رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی  دانشگاه علمی کاربردی واحد زرین شهرشامل:

  • کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری صنعتی
  • کاردانی فنی ابزار دقیق
  • کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
  • کاردانی فنی بازرسی و جوش
  • کاردانی فنی مکانیک – ماشین افزار

لیست رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی واحد زرین شهرشامل:

  • کارشناسی حرفه ای حسابداری  – حسابداری مالی
  • کارشناسی حرفه ای حقوق – ارشاد در امور مدنی
  • مهندسی فناوری اطلاعات – تجارت الکترونیک

شرایط و زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد  زرین شهر به ترتیب زیر است:

دانشگاه علمی کاربردی واحد زرین شهر رشته های فوق را در دو ترم مهر و بهمن ارائه متقاضیان شرکت در این دانشگاه میکند لذا ضمن نام نویسی در دانشگاه علمی کاربردی واحد زرین شهر برای ترم مهر از اواخر مرداد ماه و برای ترم بهمن نیز از اواخر بهمن ماه باید اقدام به نام نویسی کرد.

شرایط نام نویسی در این دانشگاه به این صورت است که ابتدا برای ثبت نام در این دانشگاه باید یک کارت اعتباری بیست هزار تومانی خریداری نمود و سپس اقدام به تکمیل فرم ها نمایید و پس از آمدن نتایج برای ثبت نام حضوری به دانشگاه مراجعه فرمایید.لازم به ذکر است برای متقاضیان شرکت در دوره کاردانی داشتن مدرک دیپلم و متقاضیان دوره کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی حداقل داشتن مدرک کاردانی الزامی است.

چنانچه سوالی درمورد شرایط  و زمان ثبت نام در رشته های دانشگاه علمی کاربردی واحد زرین شهر دارید می توانید از راهنمایی مشاوران مرکز ما کمک بگیرید. امکان مشاوره غیر حضوری و به صورت تلفنی باعث شده تا بدون نیاز به حضور در مرکز و حتی در روز های تعطیل از تجربیات کارشناسان ما استفاده نمایید و در بهترین دانشگاه ، رشته مورد علاقه تان را تحصیل کنید. برای این کار کافی است از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره با ما تماس بگیرید.(تماس با ما)

ما هر روز از ساعت ۸صبح الی ۱۲ شب منتظر شنیدن صدای گرم شما بزرگواران هستیم.