معرفی دانشگاه علمی کاربردی واحد نهاوند 

دانشگاه علمی کاربردی یکی از مراکز آموزش عالی مطرح در سراسر کشور می باشد.

دانشگاه های علمی کاربردی رشته هایی را در حوزه های فرهنگ و هنر ، صنعت ، کشاورزی و اجتماعی به صورت بدون آزمون ارائه میدهد. در واقع متقاضیان میتوانند با ارائه مدرک دیپلم برای دوره کاردانی و مدرک کاردانی برای دوره کارشناسی وارد دانشگاه علمی کاربردی نهاوند  شوند. این مهم میتواند یکی از مزیت های این دانشگاه باشد چرا که محیطی برای افراد علاقه مند به تحصیل و یا افرادی که مدت ها از تحصیل باز ماندند را فراهم آورد.یکی دیگر از نکات مثبت  دانشگاه علمی کابردی نهاوند  این است که رشته های خود را به صورت اکثرا واحد های عملی ارائه میدهد در نتیجه افراد میتوانند بیشتر با محیط کاری رشته خود آشنا شوند و هم چنین کارازموده تر شوند.در این مقاله توضیحی در مورد دانشگاه علمی کاربردی نهاوند  میدهیم:

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد نهاوند در مقطع کاردانی شامل :

  • کاردانی حرفه ای حسابداری مالی
  • کاردانی فنی شهر سازی
  • کاردانی فنی عمران – امور پیمان ها
  • کاردان یفنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهری
  • کاردانی فنی معماری – معماری شهری

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد نهاوند در مقطع کارشناسی  شامل :

  • مهندسی فناوری اطلاعات -خدمات رایانه ای در شهرداری
  • مهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی

شرایط و زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد نهاوند به ترتیب زیر است:

دانشگاه علمی کابردی نهاوند  هر ساله در دو ترم مهر ماه و بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو میکند که لیست رشته های ترم مهر ماه از اواخر مرداد و لیست رشته های ترم بهمن ماه از اواخر آذر ماه خواهد آمد. 

متقاضیان میتوانند با خرید یک کارت اعتباری به مبلغ بیست هزار ریال و مراجعه حضوری  به محل دانشگاه علمی کابردی نهاوند  اقدام به نام نویسی کنند.لازم به ذکر است به دلیل بدون آزمون بودن رشته های فوق مراجعه متقاضیان برای ثبت نام زیاد بوده پس متقاضیان می توانند با مراجعه به مراکز مشاوره بدون آزمون پیش از موعد اقدام به پیش ثبت نام کنند.

حتما در نظر داشته باشید برای کسب اطلاع و آگاهی لازم درباره لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی واحد نهاوند ، زمان و شرایط ثبت نام و هم چنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با مشاوران مرکز ما تماس حاصل نمایید.(تماس با ما)

این مرکز همه روز حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب فعال می باشد.