معرفی اجمالی لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور شهر دزفول

موسسات آموزش عالی زیر نظر وزارت علوم و فناوری و در زیر مجموعه دانشگاه های دولتی فعالیت میکند که هدف از ایجاد این دانشگاه ها واگذاری آن ها به بخش خصوصی می باشد. در دانشگاه های غیر انتفاعی شرایطی فراهم شده است تا دانشجویان بتوانند براساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور وارد دانشگاه شده و به ادامه تحصیل بپردازند. باید توجه داشت که مدارک دانشگاه غیر اننتفاعی از اعتبار مورد تایید وزارت علوم وفناوری می باشد و فارغ التحصیلان دانشگاه غیر انتفاعی از مهارت بسیار بالای برخودار می باشند . در شهر دزفول دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین  وجو دارد که در بسیاری از رشته به پذیرش دانشجو بدون کنکور پرداخته است.

لیست رشته های بدون کنکور دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین دزفول 

رشته های ارائه شده در دانشگاه غیر انتفاعی اصول الدین دزفول:

  • زبان و ادبیات عربی
  • علوم قرآن و حدیث
  • فقه و حقوق اسلامی

 افرادی که مایل به ادامه تحصیل در رشته های مذکور می باشند می توانند بدون کنکور و با سوابق خود  ادامه تحصیل دهند .

 زمان اقدام به پذیرش دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین دزفول 

موسسات آموزش عالی زیر گروه دانشگاه های سراسری می باشد به همین علت برای پذیرش در این دانشگاه همزمان با ثبت نام کنکور سراسری ثبت نام کرده تا بتوانند در دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین دزفول ادامه تحصیل دهند. یک نکته قابل توجه می باشد اینکه نیازی به آزمون کنکورسراسری نمی باشد و فقط خرید کارت اعتباری مد نظر می باشد . هم چنین کسانی می خواهند درنوبت دوم پذیرش  در آبان ماه برای ادامه تحصیل در دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین دزفول اقدام کنند با خرید کارت اعتباری می توانند در تمامی رشته های ذکر شده با انتخاب خود یا دانشگاه در ترم مهر یا ترم بهمن به ادامه تحصیل بپردازند.

شرایط ثبت نام دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین دزفول  

 ثبت نام در دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین دزفول صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. یعنی دانشجویان می توانند در تمامی رشته ها با سوابق تحصیلی خود  به ادامه تحصیل بپردازند.

برای کسب اطلاع و آگاهی لازم درباره لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور شهر دزفول ، زمان و شرایط ثبت نام و هم چنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با مشاوران مرکز ما تماس حاصل نمایید.این مرکز همه روز حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب فعال می باشد. (تماس با ما)