معرفی اجمالی لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور نور طوبی

تعدادی دانشگاه های مجازی در کشور وجود دارد که کار تحصیل را برای داوطلبان آسان نموده است و برای افرادی که فرصت شرکت در کلاس های درسی را ندارند بسیار مناسب می باشد. موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی الکترونیکی نور طوبی که در تهران واقع می باشد یکی از دانشگاه های مجازی کشور می باشد و اولین و بزرگ‌ ترین دانشگاه مجازی در ایران ، با بهره مندی از بهترین اساتید و کارشناسان کشور و برخورداری از کادر مدیریتی و آموزشی مشغول به فعالیت است.

هدف از تاسیس این دانشگاه پیشرفت و ارتقای سطح علمی و آموزشی جوانان و تربیت مدیران متعهد و متخصص در رشته‌های مدیریت  و پرورش حقوقدانان برجسته در رشته‌های حقوق می باشد. در ادامه مقاله قصد معرفی لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی نور طوبی در مقطع کاردانی و کارشناسی را داریم.

لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور نور طوبی :

موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی نور طوبی :

  • کارشناسی حقوق
  • مدیریت مالی

شرایط و زمان ثبت نام در دانشگاه غیر انتفاعی نور طوبی تهران :

دانشگاه غیر انتفاعی نور طوبی تهران شرط پذیرش دانشجویان را برای مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته داشتن مدرک پیش دانشگاهی قرار داده است. زمان ثبت نام در دانشگاه غیر انتفاعی نور طوبی یکبار در مرداد ماه و در انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد و یکبار در آبان ماه هنگام اعلام تکمیل ظرفیت دانشگاه های غیر انتفاعی می باشد که‌در این مرحله داوطلبان باید نسبت به ثبت نام حضوری اقدام نمایند.

 شرکت در کلاس های مجازی از طریق کامپیوتر ، اینترنت ، خبر نامه های مجازی و سایر سیستم های الکتریکی صورت می گیرد. جهت کسب اطلاعات درباره لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور نور طوبی ، نحوه ثبت نام و زمان ثبت نام‌ می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.(تماس با ما)