معرفی اجمالی لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور شهر میانه

موسسات آموزش عالی زیر نظر وزارت علوم و فناوری و در زیر مجموعه دانشگاه های دولتی فعالیت میکند. هدف از ایجاد این دانشگاه ها واگذاری آن ها به بخش خصوصی می باشد. در دانشگاه های غیر انتفاعی شرایط فراهم شده است تا دانشجویان بتوانند براساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور وارد دانشگاه شده و به ادامه تحصیل بپردازند. شهر میانه نیز که شهر صنعتی می باشد به همین علت باعث شده دانشگاه های غیر انتفاعی در این شهر احداث شود. باید توجه داشت که مدارک دانشگاه غیر انتفاعی از نظر اعتبار مورد تایید وزارت علوم وفناوری می باشد و فارغ التحصیلان دانشگاه غیر انتفاعی از مهارت بسیار بالای برخودار می باشند. در شهر میانه موسسه آموزش عالی عین القضات میانه وجود دارد که در بسیاری از رشته ها به پذیرش دانشجو بدون کنکور پرداخته است. در ادامه لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور شهر میانه را برای شما آورده ایم.

لیست رشته های بدون کنکور موسسه غیر انتفاعی عین القضات میانه

 در بسیاری از رشته ها دانشگاه غیر انتفاعی عین القضات میانه اقدام به پذیرش دانشجو انجام داده است این رشته ها عبارت اند از:

  •  مهندسی عمران
  • کاردانی فنی عمران

 افرادی که مایل به ادامه تحصیل در رشته های مذکور می باشند می توانند بدون کنکور و با سوابق خود  ادامه تحصیل دهند .

 زمان اقدام به پذیرش موسسه غیر انتفاعی عین القضات میانه

باید بگوییم که موسسات آموزش عالی زیر گروه دانشگاه های سراسری می باشند . به همین علت افراد برای پذیرش در این دانشگاه ها باید همزمان با ثبت نام کنکور سراسری ثبت نام کرده تا بتوانند در دانشگاه غیر انتفاعی عین القضات میانه ادامه تحصیل دهند.

 نکته قابل توجه این می باشد که نیازی به آزمون کنکورسراسری نمی باشد و فقط خرید کارت اعتباری مد نظر است . همچنین کسانی که می خواهند درنوبت دوم پذیرش در آبان ماه برای ادامه تحصیل بپردازند با خرید کارت اعتباری می توانند در تمامی رشته های ذکر شده با انتخاب خود یا دانشگاه در ترم مهر یا ترم بهمن به ادامه تحصیل بپردازند.

شرایط ثبت نام  در لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور شهر میانه

 ثبت نام در موسسه غیر انتفاعی عین القضات میانه صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد . یعنی دانشجویان می توانند در تمامی رشته ها با سوابق تحصیلی خود به ادامه تحصیل بپردازند. برای کسب اطلاع و آگاهی لازم درباره لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور شهر میانه ، زمان و شرایط ثبت نام و هم چنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با مشاوران مرکز ما تماس حاصل نمایید. این مرکز همه روز حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب فعال می باشد. (تماس با ما)