دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه های معتبری است که رشته های دانشگاهی را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد و این خبر خوبی برای کسانی است که قصد شرکت در کنکور سراسری ندارند و مایلند که به صورت بدون کنکور در دانشگاه تحصیل کنند‌. دانشگاه آزاد اسلامی بر آن است که دسترسی دانشجویان را به واحد های دانشگاهی در شهر های مختلف امکان پذیر نماید ، به همین خاطر اقدام به تاسیس واحد های دانشگاهی مختلف در شهر های دور و نزدیک نموده است. یکی از واحد های دانشگاهی در استان هرمزگان ، واحد دانشگاه آزاد جزیره ابوموسی می باشد. در این مقاله قصد داریم رشته هایی را که هر ساله دانشگاه آزاد جزیره ابوموسی به صورت بدون کنکور ارائه می دهد را بیان کنیم ، برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد جزیره ابوموسی در مقطع کاردانی پیوسته :

  • این دانشگاه در این مقطع رشته ای را ارائه نداده است.

لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد جزیره ابوموسی در مقطع کاردانی نا پیوسته :

  • این دانشگاه در این مقطع رشته ای را ارائه نداده است.

لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد جزیره ابوموسی در مقطع کارشناسی پیوسته :

  • حسابداری
  • مهندسی کامپیوتر

لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد جزیره ابوموسی در مقطع کارشناسی نا پیوسته :

  • این دانشگاه در این مقطع رشته ای را ارائه نداده است.

شرایط و زمان ثبت نام در دانشگاه آزاد واحد جزیره ابوموسی :

شرط ثبت نام و ورود به دانشگاه آزاد واحد جزیره ابوموسی تنها یک چیز است و آن هم داشتن مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی برای مقاطع کاردانی و کارشناسی می باشد. داشتن مدرک دیپلم برای ورود به دوره کاردانی و داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای ورود به دوره کارشناسی ضروری می باشد. ثبت نام در دانشگاه آزاد جزیره ابوموسی در دو ورودی مهر و بهمن از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام می شود ، در نتیجه داوطلبان باید ثبت نام خود را به صورت کاملا اینترنتی انجام دهند و در سایت دانشگاه رشته مورد نظر خود و ورودی دلخواه را انتخاب نمایند. ثبت نام ورودی های مهر و بهمن به ترتیب در اواسط مرداد و اواخر آبان انجام می گیرد.

برای کسب اطلاع و آگاهی لازم درباره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد جزیره ابوموسی ، زمان، شرایط ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با مشاوران با تجربه مرکز ما در ارتباط باشید.

(تماس با ما)