لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد آکسفورد :

دانشگاه آزاد اسلامی دارای واحد های بین المللی می باشد که به دو دسته درون مرزی و برون مرزی تقسیم می شوند‌. دانشگاه آزاد اسلامی پیشرفت خوبی در پذیرش دانشجویان غیر ایرانی دارد و نزدیک به ۹ هزار دانشجوی غیر ایرانی در واحد های درون مرزی و برون‌ مرزی دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد آکسفورد در مقطع کارشناسی را می توانید در ادامه مطلب مطالعه کنید.

دانشگاه آزاد واحد آکسفورد یکی از ۴ واحد برون مرزی دانشگاه آزاد می باشد که بر اساس آنچه دانشگاه آزاد قبل از این اعلام کرده بود ،‌ در آذر ماه سال ۸۴ واحد آکسفورد انگلستان دانشگاه آزاد اسلامی با مجوز رسمی فعالیت خود از وزارت آموزش و پرورش و مهارت های کشور انگلستان ، اقدام به پذیرش دانشجو کرده است. این دانشگاه علاوه بر مقطع کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد نیز دانشجویانی را می پذیرد.

لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد آکسفورد در مقطع کارشناسی پیوسته شامل رشته های :

  • مدیریت بازرگانی
  • مهندسی کامپیوتر

شرایط و‌ زمان ثبت نام در دانشگاه آزاد واحد آکسفورد :

لازم است بدانید دانشجویان غیر ایرانی در لندن و انگلستان هم می توانند در این دانشگاه تحصیل کنند و برای صرفه جویی در هزینه های دانشجویان ایرانی قراردادی بین واحد آکسفورد و  یکی از واحد های جامع کشور منعقد کرده ایم تا دانشجویان بتوانند بخشی از دوره خود را در داخل و بخشی از آن را در واحد اکسفورد بگذرانند. کسب حداقل نمره ۵۵۰ در آزمونTOEFL و ۶ در آزمونIELTS از شرایط پذیرش در دوره کارشناسی دانشگاه آزاد آکسفورد است و دانشجویانی که فاقد مدرک لازم زبان انگلیسی هستند پس از تعیین سطح لازم است برای سال اول جهت دوره ‌های ‌مقدماتی (Foundation Course) ثبت نام می کنند. برای ثبت نام در مقطع کارشناسی این دانشگاه داشتن مدرک پیش دانشگاهی لازم و ضروری می باشد. دانشگاه آزاد واحد آکسفورد در مقطع کارشناسی در ابتدای هر سال تحصیلی و هم چنین در بهمن ماه اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

برای کسب اطلاع و آگاهی لازم درباره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد آکسفورد ، زمان، شرایط ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با مشاوران با تجربه مرکز ما در ارتباط باشید.

(تماس با ما)