مـتــرجــمــی زبــان انـگـلــیـسـی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در حقیقت ترجمه انواع آثار دیداری و شنیداری می باشد که در دو زبان فارسی ، انگلیسی تهیه و تدوین شده است.یک مترجم آثار دیداری و شنیداری باید توانایی ترجمه انواع آثار دیداری و شنیداری زبان فارسی و انگلیسی را داشته باشد تا بتواند در دارالترجمه ها ادارات دولتی و سازمان های غیر دولتی مطبوعات و رسانه های عمومی و… مسئول انجام فعالیت حرفه ای ترجمه آثار دیداری و شنیداری شود.یک مترجم آثار دیداری و شنیداری باید کار خود را با چنان دقتی انجام دهد که شنونده . یا بیننده بتواند به راحتی و بدون هیج اشکالی با آن ارتباط برقرار کند این امر نیاز به مهارتهای گفتاری و شنیداری موثر توام با دانش زبانی و گنجینه گسترده ای از واژگان دراین زمینه موثر است. 

در ۲ مقطع کارشناسی و کاردانی رشته مترجمی زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد بدون کنکور وجود دارد و ثبت نام آن در مهر و دی اعلام میشود

رشـتـه آمـوزش زبــان انــگــلــیــسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی:

در این گرایش، شیوه تدریس و آموزش زبان انگلیسی برای رده های مختلف سنی، به دانشجویان تدریس می شود. تدریس زبان خارجی به کسانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست، ظرافت هایی نیاز دارد که در دوره کارشناسی زبان انگلیسی، به دانشجویان آموخته می شود تا در فرآیند تدریس، روش های اثربخش و خلاقی را دنبال کنند.

بازار کار رشته مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکور :

شرایط بازار کار دانش آموختگان رشته زبان انگلیسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی مناسب است. اما تفاوت عمده ای با وضعیت کار گرایش مترجمی ندارد. چرا که درخواست برای مدرس و مترجم همیشه در مکان های مختلف وجود دارد.

در دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته آموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی وجود دارد.

درکل رشته زبان انگلیسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی از بازار کار مناسب و آینده شغلی مناسبی برخوردار است که برای بسیاری از داوطلبان حائز اهمیت است،اگر به فکر ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر هستید نیز راه برای شما تا مقطع ارشد باز است و به راحتی میتوانید ادامه تحصیل دهید.

شرایط ثبت نام رشته زبان انگلیسی دانشگاه ازاد بدون کنکور:

  • داشتن مدرک دیپلم برای مقطع کاردانی رشته زبان بدون کنکور
  • داشتن مدرک پیش دانشگاهی برای مقطع کارشناسی رشته زبان بدون کنکور
  • داشتن تاییدیه تحصیلی

زمان ثبت نام رشته زبان انگلیسی دانشگاه ازاد بدون کنکور:

در سال ۲ مرتبه در ماه مهر و ماه دی فراخوان برای جذب دانشجو داده می شود که از طریق سایت آزمون میتوانید در آن ثبت نام کند .

شما می توانید جهت آگاهی از دانشگاه های پذیرنده بدون کنکور رشته زبان انگلیسی با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.(تماس با ما)