نمونه سوالات عمومی آزمون استخدام آموزش و پرورش

نمونه سوالات عمومی استخدام آموزش و پرورش “در آزمون استخدامی  برای بهار ۱۴۰۰ براساس نیاز مناطق آموزشی برای حدود ۷۰ دسته بندی شغلی مربوط به مشاغل آموزشی مطرح شده، تعداد ۳۰۰۰۰ سی هزار نفر بعد از طی مراحل آزمون و مرحله گذراندن پودمان اول و دوره مهارت آموزی جذب سیستم آموزش و پرورش خواهند شد.

کارشناسان استخدامی با گردآوری نمونه سوالات عمومی استخدام آموزش و پرورش در طی سالیان گذشته این فرصت را برای شما فراهم آورده اند تا با مطالعه آنها موفقیت خود را در آزمون استخدامی تضمین نمایید.

آزمون استخدام آموزش و پرورش از دو بخش سوالات عمومی و سوالات اختصاصی تشکیل می شود که در زیر نمونه سوالات عمومی آزمون را قرار داده ایم.

 

شما می توانید جهت دریافت دفترچه نــــمــــونـــــه ســـوالـــات عـــمومـــی استــــخـــدام آمــــوزش و پـــــرورش بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان سوالات عمومی۱

 


البته توجه داشته باشید که بهترین جزوات و نمونه سوالات ویژه آمادگی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اختیار کارشناسان تلفنی بوده و توصیه می کنیم فرصت بهره مندی از تماس تلفنی با کارشناسان را ار دست ندهید.


 

زمان اقدام برای استخدام آموزش و پرورش بهار ۱۴۰۰

علاقه مندان توجه داشته باشند که هم اکنون می توانند جهت پیش ثبت نام آزمون استخدام آموزش پرورش از طریق مشاوران استخدام اقدام نمایند.

زمان ثبت درخواست تلفنی برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش  و پرورش بهار ۱۴۰۰ هم اکنون ادامه داشته و داوطلبان می توانند جهت ثبت درخواست تلفنی از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ی ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ از سراسر ایران تماس حاصل فرمایند.

همچنین مشاوران مرکز مشاوره ایران نوین بر اساس آخرین اطلاعیه ی موجود از آزمون استخدامی آموزش و پرورش اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری آزمون، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و موارد این چنینی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین به محض انتشار آخرین اطلاعیه و آخرین خبر در خصوص برگزاری آزمون و شرایط جدید آن، در صورتیکه هم اکنون با موسسه تماس بگیرید را به اطلاعتان خواهند رساند.

مشاوران استخدامی در خدمت شما هستند تا اطلاعات آزمون استخدامی بهار ۱۴۰۰، شرایط سنی، منابع مورد نیاز و کلیه ی مواد آزمون را در اختیار شما قرار دهند.

هم اکنون جهت کسب اطلاعات دقیق تر درباره شرایط و زمان ثبت نام و نحوه استخدامی آموزش و پرورش، منابع و رشته های مجاز می توانید با شماره  ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ تماس حاصل فرمایید.

هم اکنون جهت ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش بهار ۱۴۰۰

 با شماره ی ده رقمی

۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴

بدون گرفتن کد یا صفر و از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید

 

دریافت نمونه سوالات بیشتر در کانال تلگرامی ویژه استخدام و کاریابی نوین