استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۰

در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ براساس نیاز نواحی سراسر کشور برای حدود ۷۰ مشاغل آموزشی، مجموعا بیش از ۳۵ سی و پنج هزار نفر (با رعایت قوانین ماده ۲۸ فرهنگیان) بعد از طی مراحل آزمون و گذراندن دوره مهارت آموزی جذب سیستم آموزش و پرورش خواهند شد.

چند برابر ظرفیت داوطلبانی که در آزمون کتبی نمره قبولی را کسب نمایند وارد مرحله مصاحبه خواهند شد. پذیرفته شدگان نهایی نیز می بایست مابقی دوره شایستگی معلمی را در دانشگاه فرهنگیان یا دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی طی کنند.

لازم به ذکر است زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ از بیستم مهر آغاز شده و تا امروز دوشنبه ۱۰ دهم آبان ماه نیز همچنان ادامه دارد.

امـروز دوشـنبه ۱۰ آبان تا ساعت شش

جهت پیش ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

با شماره ی ده رقمی

۹۴ ۰۲ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا پیش شماره

تماس بگیرید

مزایای استخدام آموزش و پرورش

از جمله مزایای استخدام آموزش و پرورش را استخدام در محیط امن فرهنگی و آموزشی، امکان ارتقا شغلی تا سطوح بالاتر، ساعت کاری مناسب، پرستیژ کاری و نیز بسیاری دیگر از موارد میتوان نام برد.

معمولا در تمامی جوامع به فرهنگیان و دبیران احترام و عزت خاصی گذاشته می شود و در کشور ما نیز در طی سالیان اخیر با توجه به برنامه ششم توسعه، فرهنگیان از اعتبار خاصی در میان سایر مشاغل برخورد بوده و هستند. هرچند که در برخی موارد کم لطفی هایی در حق معلمان زحمتکش صورت گرفته است ولی می توان به آینده ی این قشر با ارزش در آینده ای نه چندان دور امیدوار بود.

امروز دوشنبه ۱۰ آبان ماه، شما هم اکنون می توانید جهت پیش ثبت نام تلفنی در آزمون استخدام آموزش و پرورش سال ۱۴۰۰ با شماره ی ده رقمی ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ از سراسر ایران، در روز های کاری هفته تماس بگیرید.

رشته ها و فرصت های شغلی استخدام آموزش و پرورش برای سال ۱۴۰۰

آزمون استخدام آموزش و پرورش در مقاطع دیپلم های نظری و هنرستان، فوق دیپلم (کاردانی)، لیسانس و بالاتر برای رشته هایی نظیر زیست شناسی، ادبیات عرب، فنی و مهندسی، ارتباط تصویری، گروه هنر، گروه الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، رشته های گروه فنی مهندسی، آموزگار تربیت بدنی،روانشناسی، علوم تربیتی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده،مهندسی کامپیوتر، مهندسی الکترونیک و دیگر رشته ها صورت خواهد پذیرفت.

زمان اقدام برای استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۰

علاقه مندان توجه داشته باشند که هم اکنون می توانند جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدام آموزش پرورش سال ۱۴۰۰ از طریق کارشناسان تلفنی سایت ثبت نام اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، علی الهیار ترکمن معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش طی مصاحبه ای از استخدام ۵۰ هزار معلم جدید در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت بیش از ۳۵ هزار نفر از طریق ماده ۲۸ ( آزمون استخدامی از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی ) جذب خواهند شد.

پس هم اکنون اقدامی که شما می توانید برای جذب در آموزش و پرورش انجام دهید، پیش ثبت نام تلفنی و همچنین مطالعه ی منابع آزمون بوده و زمان برگزاری این آزمون نیز محتملا در اواسط آذر ماه بوده و آغاز به کار پذیرفته شدگان از شروع سال های تحصیلی آتی خواهد بود.

زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ از بیستم مهر آغاز شده و تا امروز دوشنبه ۱۰ دهم آبان ماه نیز همچنان ادامه دارد.

جهت ارتباط با کارشناسان ثبت نام، هم اکنون از طریق تلفن ثابت با شماره ی ده رقمی ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ بدون نیاز به گرفتن کد یا پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان استخدامی مرکز ثبت نام آخرین اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری آزمون سال ۱۴۰۰، منابع مطالعاتی، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت قبولی و استخدام در آموزش و پرورش را در اختیار شما قرار می دهند.

هم اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ی ده رقمی  ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ تماس حاصل فرمایید.

  امـروز دوشنبه ۱۰ آبان تا ساعت شش عصر

جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی ۱۴۰۰

با شماره

۹۴ ۰۲ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر

تماس بگیرید