استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱

در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ براساس نیاز نواحی سراسر کشور برای حدود ۷۰ مشاغل آموزشی، مجموعا بیش از ۳۸ سی و هشت هزار نفر (با رعایت قوانین ماده ۲۸ فرهنگیان) بعد از طی مراحل آزمون و گذراندن دوره مهارت آموزی جذب سیستم آموزش و پرورش خواهند شد.

چند برابر ظرفیت داوطلبانی که در آزمون کتبی نمره قبولی را کسب نمایند وارد مرحله مصاحبه خواهند شد. پذیرفته شدگان نهایی نیز می بایست مابقی دوره شایستگی معلمی را در دانشگاه فرهنگیان یا دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی طی کنند.

لازم به ذکر است زمان پیش ثبت نام اختیاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ در سامانه مشاوره تلفنی آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد.

امـروز دوشنبه ۰۷ آذر تا ساعت دوازده شب

جهت پیش ثبت نام اختیاری آزمون استخدامی 

با شماره ی ده رقمی

۸۲ ۱۷ ۹۰۷ ۹۰۹ 

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا پیش شماره

تماس بگیرید

مزایای استخدام آموزش و پرورش

از جمله مزایای استخدام آموزش و پرورش را استخدام در محیط امن فرهنگی و آموزشی، امکان ارتقا شغلی تا سطوح بالاتر، ساعت کاری مناسب، پرستیژ کاری و نیز بسیاری دیگر از موارد میتوان نام برد.

معمولا در تمامی جوامع به فرهنگیان و دبیران احترام و عزت خاصی گذاشته می شود و در کشور ما نیز در طی سالیان اخیر با توجه به برنامه ششم توسعه، فرهنگیان از اعتبار خاصی در میان سایر مشاغل برخورد بوده و هستند. هرچند که در برخی موارد کم لطفی هایی در حق معلمان زحمتکش صورت گرفته است ولی می توان به آینده ی این قشر با ارزش در آینده ای نه چندان دور امیدوار بود.

امروز دوشنبه ۰۷ آذر ماه، شما هم اکنون می توانید جهت پیش ثبت نام اختیاری آزمون استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱ در سامانه مشاوره با شماره ی ده رقمی ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ از سراسر ایران تماس بگیرید.

رشته ها و فرصت های شغلی استخدام آموزش و پرورش برای سال ۱۴۰۱

آزمون استخدام آموزش و پرورش در مقاطع فوق دیپلم (کاردانی)، لیسانس و بالاتر برای رشته هایی نظیر زیست شناسی، ادبیات عرب، فنی و مهندسی، ارتباط تصویری، گروه هنر، گروه الهیات و معارف اسلامی، آموزش ابتدایی، آموزش کودکان استثنایی، رشته های گروه فنی مهندسی، آموزگار تربیت بدنی،روانشناسی، علوم تربیتی، بازیگری، پویانمایی، تاریخ، تربیت کودک، جغرافیا، حسابداری، ریاضی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زمین شناسی، شیمی، صنایع دستی-فرش، صنایع دستی-چوب، طراحی دوخت، عکاسی، علوم اجتماعی، علوم تجربی، فیزیک، کاروفناوری، گرافیک، ماشین ابزار، مدیریت خانواده،مهندسی کامپیوتر، مهندسی الکترونیک و دیگر رشته ها صورت خواهد پذیرفت.

زمان اقدام برای استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۱

علاقه مندان توجه داشته باشند که هم اکنون می توانند جهت پیش ثبت نام تلفنی و البته اختیاری آزمون استخدام آموزش پرورش سال ۱۴۰۱ از طریق کارشناسان تلفنی سایت ثبت نام اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صدا و سیما، احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش طی مصاحبه ای گفت: بیش از ۷۰ هزار معلم سال آینده بازنشسته می‌شوند و تعداد دانش آموزان نیز ۱۲۰ هزار نفر افزایش می‌یابد و بنابر این ما باید کمبود معلم‌ها را از طریق آزمون استخدامی سال آینده جبران کنیم، همچنین وزیر آموزش و پرورش نیز از جذب بیش از ۳۸ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۱ خبر داد. 

میثم لطیفی رییس سازمان اداری استخدامی کشور نیز از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نیمه ی دوم سال جاری خبر داد. 

پس هم اکنون اقدامی که شما می توانید برای جذب در آموزش و پرورش انجام دهید، آگاهی از شرایط آزمون و منابع مطالعاتی آن بوده و زمان برگزاری این آزمون نیز احتمالا در اردیبهشت ۱۴۰۲ بوده و آغاز به کار پذیرفته شدگان از شروع سال تحصیلی آینده خواهد بود.

زمان پیش ثبت نام تلفنی (اختیاری) آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ در سامانه مشاوره کشوری آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد.

جهت ارتباط با کارشناسان ثبت نام، هم اکنون از طریق تلفن ثابت با شماره ی ده رقمی ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۲ بدون نیاز به گرفتن کد یا پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان استخدامی مرکز ثبت نام آخرین اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری آزمون ۱۴۰۱، منابع مطالعاتی، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت قبولی و استخدام در آموزش و پرورش را در اختیار شما قرار می دهند.

هم اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ی ده رقمی تماس حاصل فرمایید.

  امـروز دوشنبه ۰۷ آذر تا ساعت دوازده شب

 جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی ۱۴۰۱

با شماره

 ۸۲ ۱۷ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر

تماس بگیرید