معرفی اجمالی لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور دانشکده اصول الدین

دانشکده اصول الدین با هدف تربیت مبلغین اسلامی آگاه و متخصص در سراسر کشور های اسلامی تاسیس شده است.دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین در شهر های مختلف شعبه دارد و یکی از شعبه های آن در تهران می باشد. فضای مناسبی برای دانشجویان فراهم شده تا با امکانات بسیار مناسب آموزشی و رفاهی در رشته های موجود به ادامه تحصیل بپردازند. از لحاظ سطح علمی دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین در سطح بالای علمی قرار دارد  به گونه ای که در مقاطع مختلف آثار دانشجویان به عنوان آثار برتر شناخته  شده است.

یکی از شعبه های دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین در تهران می باشد که با داشتن اساتید مجرب و فضای آموزشی مناسب شرایط رابرای ادامه تحصیل دانشجویان در رشته های ارائه شده فراهم کرده است و بیشترین تنوع رشته ازلحاظ تعدادی را دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین واحد تهران دارا می باشد.

لیست رشته های بدون کنکور در دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین

رشته هایی که تا کنون در دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین ارائه شده است عبارت اند از:

  • زبان و ادبیات عربی
  • شیعه شناسی
  • علوم قرآن و حدیث
  • فقه و حقوق اسلامی .

 رشته های ذکر شده در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می شود. سطح بالای دانشگاه و شرایط ویژه ای در دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین وجود دارد باعث شده دانشجویان بسیاری در سراسر کشور در شعبه های دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین به ادامه تحصیل بپردازند.

شرایط ثبت نام دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین تهران

ثبت نام در این دانشگاه همزمان با کنکور سراسری می باشد.چرا که چون مراکز موسسات آموزش عالی زیر مجموعه دانشگاه سراسری می باشند باید هنگام ثبت نام دانشگاه سراسری اقدام کرد ولی نیازی به شرکت در آزمون سراسری نمی باشد. زیرا تمام رشته های دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین تهران بدون کنکور بوده و براساس سوابق تحصیلی می باشد. با توجه به شرایط موجود دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین در تهران دروس بصورت تخصصی ارائه شده و دانشجویان می توانند با مهارت از دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین فارغ التحصیل شوند.

زمان ثبت نام دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین تهران

زمان ثبت نام در دونوبت انجام می شود یکی همزمان با انتخاب رشته دانشگاه سراسری که داوطلبان هنگام انتخاب رشته سراسری اقدام می کنند و دیگر در زمان آبان ماه که در تمامی رشته ها پذیرش بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی در دانشکده غیر انتفاعی اصول الدین انجام می شود.

برای کسب اطلاع و آگاهی لازم درباره لیست رشته های غیرانتفاعی بدون کنکور دانشکده اصول الدین ، زمان و شرایط ثبت نام و هم چنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با مشاوران مرکز ما تماس حاصل نمایید. این مرکز همه روز حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب فعال می باشد.(تماس با ما)