رشته های بدون کنکورگروه مدیریت وخدمات اجتماعی :

بنیان آموزش های عالی مهارتی از زمان امیرکبیر و با ایده تشکیل دارالفنون  ایجاد و بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تربیت نیروی انسانی مهارت محور، متخصص و کارامد از عوامل کلیدی و انکار ناپذیر در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور محسوب گردید. آنچه که امروز جامعه ما بیش از گذشته به آن نیازمند است. توسعه آموزش های عملی و مهارتی در کنار آموزش های نظری و دانشگاهی است تا دانش آموختگان، هم از نظرتئوری و هم از نظر کاربردی در سطح مطلوبی قرارگیرند و توانایی تبدیل علم و دانایی به توانایی و مهارت را بدست آورند.

در همین راستا است که دانشگاه جامع علمی-کاربردی به عنوان دانشگاه نسل سوم با هدف ارتقاع سطح مهارت نیروی کار کشور تاسیس شده است . آموزشهای علمی-کاربردی ، آموزش های است که با هدف ارتقاء و انتقال دانش کار، ایجاد مهارتها، افزایش بهره وری، به هنگام کردن و ارتقاء معلومات و تجارب شاغلان، رشد استعدادهای بارز و به فعلیت دراوردن استعدادهای نهفته برای تصدی مشاغل و حرف گوناگون انجام می شود تا توانایی افراد را برای انجام دادن کاری که به آنها محول می شود به سطح مطلوب برساند.

زیرگروه های دانشگاه علمی کاربردی :

رشته های دانشگاه علمی کاربردی در۴گروه آموزشی گروه صنعت،گروه کشاورزی،گروه مدیریت وخدمات اجتماعی وگروه فرهنگ وهنر قرارداده شده است .در ادامه به بررسی رشته های گروه مدیریت وخدمات اجتماعی می پردازیم.

رشته های گروه مدیریت وخدمات اجتماعی:

الف ) کاردانی رشته های مدیریت

ب) کاردانی رشته های حقوق

ج) کاردانی رشته های خدمات اجتماعی وحوزه سلامت

د)کاردانی رشته های بازاریابی وحسابداری و حسابرسی

ه)کاردانی رشته های تربیت بدنی

واحد ها و مراکز دانشگاهی رشته های بدون کنکورگروه مدیریت وخدمات اجتماعی :

تمامی واحد ها ومراکزآموزشی علمی کاربردی زیرمجموعه بخش های معتبر دولتی وخصوصی است.این مراکز پذیرش خود را با دو سهمیه شاغل و آزاد انجام میگیرد.دبرای مثال یکی از مراکز آموزشی علمی کاربردی شهرداری تهران ،قوه قضاییه،وزارت بهداشت ،وزارت صنعت معدن وتجارت ودیگر مراکز آموزشی

شرایط ،زمان ونحوه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکورگروه مدیریت وخدمات اجتماعی:

داوطلبانی که تمایل به پذیرش بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی را دارند میبایست حداقل دیپلم سال سوم نظری ویا فنی را داشته باشند و با مراجعه به مراکز آموزشی علمی کاربردی میتوانند به صورت حضوری مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.البته میبایست در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی یک کارت اعتباری از سایت سازمان سنجش خریداری کرد.

هر داوطلب میایست ۲۰رشته محل از یک زیر گروه آموزشی انتخاب نماید و برای ثبت نام اقدام کند. زمان ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی از مهر ماه تا اواخر آبان برای تکمیل ظرفیت ورودی مهر ماه و هم چنین از بهمن ماه برای تکمیل ظرفیت ورودی بهمن باید اقدام کرد.

برای اطلاع از آخرین وضعیت پذیرش دانشگاه های بدون کنکور و ظرفیت رشته های مختلف با مشاوران مرکز ما در ارتباط باشید و از تجارب این عزیزان حتما بهره مند شوید. این مرکز همه روز حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب فعال می باشد. (تماس با ما)