معرفی اجمالی دانشگاه غیرانتفاعی شهرری:

دانشگاه غیر انتفاعی یکی از دانشگاه های مطرح در کشور است که به صورت بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو میکند. دانشگاهای غیرانتفاعی شهر ری هم به صورت بدون کنکور و هم به صورت با آزمون اقدام به پذیرش دانشجو میکند. بدون کنکور بودن دانشگاه غیر انتفاعی شهر ری این فرصت را به متقاضیان و علاقه مندان میدهد که در صورتی که از آزمون کنکور بازمانده اند یا اینکه نتوانستند نتیجه ی مورد نظر و دلخواه را در کنکور بگیرند بستری فراهم شود تا بتوانند در رشته و محل مورد علاقه ی خود به تحصیل بپردازند و از تحصیل بازنمانند. مجموعا دانشگاه غیر انتفاعی یکی از گزینه های مطلوب و مناسب برای ادامه تحصیل است که طرفداران بسیاری دارد و از نظر سطح علمی نیز در جایگاه مناسبی قرار دارد و داری مدرک معتبر دانشگاهی هست،در این مقاله برانیم یک سری از شرایط رشته های غیر انتفاعی بدون کنکور شهرری و نحوه ی پذیرش و تاریخ ثبت نام را برای شما ذکر کنیم.

لیست موسسه آموزش عالی غیردولتی وغیرانتفاعی شهرری

درمرکزآموزش الکترونیکی دانشگاه قرآن وحدیث باارائه مدرک معتبردرشهرری که مورد تائیدوزارت علوم تحقیقات وفناوری نیزمی باشددانشجومی پذیرد و شرایطی راداردکه درادامه به طورمختصر به بیان این شرایط می پردازیم. یکی ازشرایط داشتن دیپلم دوره چهارساله متوسطه نظام قدیم ویاداشتن دیپلم نظام جدیدوگواهینامه دوره پیش دانشگاهی و یا داشتن مدرک کاردانی یاهمان مقطع  فوق دیپلم می باشد. که داشتن تمامی شرایط الزامی ایست.زمان ثبت نام درسایت سازمان سنجش معمولامردادماه ودی ماه هرسال می باشدکه می توانیداقدام به ثبت نام نمایید.پذیرش درمقطع کارشناسی بدون کنکوربراساس سوابق تحصیلی می باشد.

ازمزایای تحصیل دراین دانشگاه می توان به :

  • امکان تحصیل همزمان
  • امکان تحصیل به صورت کاملا غیر حضوری و اینترنتی
  • عدم محدودیت سنی در پذیرش دانشجو

اشاره کرد.

معرفی رشته های موسسات غیردولتی وغیرانتفاعی شهرری

رشته های موسسه غیردولتی و غیرانتفاعی علوم حدیث_شهرری درمقطع کارشناسی:

  • علوم قرآن وحدیث (مطالعات حدیثی)
  •  فقه وحقوق اسلامی

زمان ثبت نام در رشته های غیر انتفاعی بدون کنکور شهرری:

ثبت نام در این دانشگاه همزمان با کنکور سراسری می باشد. چرا که چون مراکز موسسات آموزش عالی زیر مجموعه دانشگاه سراسری می باشند باید هنگام ثبت نام دانشگاه سراسری اقدام کرد ولی نیازی به شرکت در آزمون سراسری نمی باشد. زیرا تمام رشته های موجود بدون کنکور بوده و براساس سوابق تحصیلی می باشد. البته امکان ثبت نام در زمان آبان ماه نیز وجود دارد که در تمامی رشته ها پذیرش بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی انجام می پذیرد.

برای کسب اطلاع و آگاهی لازم درباره لیست رشته های غیر انتفاعی بدون کنکور شهرری ، زمان و شرایط ثبت نام و هم چنین مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با مشاوران مرکز ما تماس حاصل نمایید. این مرکز همه روز حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب فعال می باشد.(تماس با ما)