لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد امارات

دانشگاه آزاد اسلامی دارای واحد های بین المللی می باشد که به دو دسته درون مرزی و برون مرزی تقسیم می شوند‌. دانشگاه آزاد اسلامی پیشرفت خوبی در پذیرش دانشجویان غیر ایرانی دارد و نزدیک به ۹ هزار دانشجوی غیر ایرانی در واحد های درون مرزی و برون‌ مرزی دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به تحصیل هستند. دانشگاه آزاد واحد امارات یکی از ۴ واحد برون مرزی دانشگاه آزاد می باشد.لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد امارات متحده عربی در مقطع کارشناسی در ادامه مطلب آمده است.

واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد کشور امارات متحده عربی واقع در شهر دبی می باشد و رشته هایی که ارائه می دهد بیشتر در زمینه‌ مدیریت و علوم انسانی می باشند و قرار است که در آینده ارائه دهنده رشته های علوم پایه و مهندسی را نیز باشند. دانشگاه آزاد واحد امارات علاوه بر مقطع کارشناسی ، در مقطع کارشناسی ارشد هم رشته هایی را ارائه داده است. 

لیست رشته های دانشگاه آزاد واحد امارات متحده عربی در مقطع کارشناسی شامل رشته های :

  • تربیت مترجم زبان انگلیسی
  • مدیریت بازرگانی 
  • هتلداری
  • مهندسی کامپیوتر
  • مهندسی معماری

شرایط و زمان ثبت نام در دانشگاه آزاد واحد امارات متحده عربی :

دانشگاه آزاد اسلامی از طریق برگزاری آزمون اختصاصی اقدام به پذیرش دانشجو در واحدهای بین‌المللی و برون مرزی می‌نماید که این آزمون شامل دروس زبان عمومی و هوش و استعداد تحصیلی می‌باشد ، البته دانشگاه آزاد قصد دارد به مرور زمان ، رشته های موجود در دانشگاه آزاد واحد امارات متحده عربی را به صورت کاملا بدون کنکور ارائه دهد. تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد امارات متحده عربی به زبان انگلیسی است ، پس تسلط داشتن بر زبان انگلیسی یکی از شرایط تحصیل در دانشگاه آزاد امارات می باشد. داشتن مدرک مقطع پیش دانشگاهی برای ورود به دوره کارشناسی دانشگاه آزاد واحد امارات امری ضروری و لازم است. داوطلبان دانشگاه آزاد امارات نباید از نظر نظام وظیفه مشکلی داشته باشند و هم چنین باید شرایط اخذ ویزا از کشور امـارات متحـده عربی را داشته باشند.

شهریه پذیرفته شدگان واحد امـارات متحده عربی به صورت ارزی دریافت می شـود و حـدود سـه برابر شهریه واحد های داخل کشور است. این دانشگاه هر ساله در دو ورودی مهر و بهمن اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. داوطلبان و متقاضیان دانشگاه آزاد امارات باید برای ثبت نام به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کرده و پس از خرید کارت اعتباری مورد نظر ، ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند ، لازم به ذکر است که ثبت نام اینترنتی برای ورود به دانشگاه کافی می باشد و نیازی به ثبت نام حضوری در واحد مورد نظر نمی باشد.

برای کسب اطلاع و آگاهی لازم درباره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد واحد امارات متحده عربی ، زمان، شرایط ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام می توانید با مشاوران با تجربه مرکز ما در ارتباط باشید.

(تماس با ما)