آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۰

در آزمون استخدام وزارت بهداشت سال ۱۴۰۰ براساس نیاز مراکز درمانی و بهداشتی در سراسر کشور برای حدود ۲۳۰ عنوان شغلی،  مجموعا تعداد بیش از ۱۰۰ صد هزار نفر (با تامین اعتبار سازمان برنامه و بودجه) و اعلام رسمی سازمان اداری استخدامی کشور بعد از طی مراحل آزمون کتبی و سپس مصاحبه شغلی، جذب سیستم درمانی کشور خواهند شد.

یک برابر ظرفیت داوطلبانی که در آزمون کتبی نمره قبولی را کسب نمایند وارد مرحله مصاحبه خواهند شد و ان شاالله با به کارگیری سریع این نیرو ها شاهد تحول عظیم و تاثیرگذار در دستگاه های اجرایی کشور خواهیم بود.

لازم به ذکر است زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی وزارت بهداشت تابستان ۱۴۰۰ از اواخر فروردین آغاز شده و تا امروز یکشنبه ۳۰ خرداد ماه نیز همچنان ادامه دارد.

امـروز یکشنبه ۳۰ خرداد ماه

جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی وزارت بهداشت

با شماره ی ده رقمی

۹۴ ۰۲ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا پیش شماره

تماس بگیرید

   

رشته های مورد پذیرش در آزمون سال ۱۴۰۰

بنا بر اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور، بیش از ۸۰ هشتاد دستگاه اجرایی، ظرفیت استخدامی و تامین نیروی مورد نیاز خود را برای سال آینده اعلام خواهند نمود و از ردیف بودجه ی سال جدید اعتبار آزمون استخدامی را تامین نموده اند.

از جمله ارگان های مورد پذیرش که بیشترین تعداد ظرفیت را در طی سالیان اخیر به خود اختصاص داده اند می توان به وزارت آموزش و پرورش، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دیوان محاسبات کشور، بانک های دولتی از جمله ملی، ملت، صادرات، پست بانک، صنعت و معدن، وزارت کشور و ده ها سازمان و بانک مطرح دولتی دیگر اشاره نمود.

استخدام در ارگان های دولتی و بانک ها، با توجه به پرداختی های اغلب منظم، امنیت های شغلی بالا و از همه مهم تر منطبق با آخرین قوانین جاری وزارت کار، دیگر کارجو و بعده ها فرد شاغل را درگیر استخدام های بعضا قراردادی و پاره وقت شرکت های خصوصی نکرده و با چالش هایی همچون اخراج، تغییرات زیاد ساختار، ساعات کاری غیر منعطف و حتی پرداخت دیر هنگام حقوق و مزایا درگیر نخواهد کرد.

امروز یکشنبه ۳۰ خرداد ماه، شما هم اکنون می توانید جهت پیش ثبت نام تلفنی در آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۰ با شماره ی ده رقمی ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ از سراسر ایران و از طریق تلفن ثابت، تماس بگیرید.

رشته ها و فرصت های شغلی استخدام وزارت بهداشت سال ۱۴۰۰

آزمون استخدام دستگاه های اجرایی در مقاطع دیپلم های نظری و هنرستان، فوق دیپلم (کاردانی)، لیسانس و یا بالاتر برای رشته هایی نظیر حسابداری، گروه مدیریت، گروه زبان ها و ادبیات، گروه فنی و مهندسی، گروه روانشناسی و علوم تربیتی، گروه الهیات و معارف اسلامی، اغلب رشته های گروه پیراپزشکی، تربیت بدنی، بهداشت عمومی، بهداشت محیط، علوم اجتماعی و جامعه شناسی و دیگر رشته ها صورت خواهد پذیرفت.

زمان اقدام برای استخدام وزارت بهداشت تابستان ۱۴۰۰

علاقه مندان توجه داشته باشند که هم اکنون می توانند جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدام دستگاه های اجرایی تابستان ۱۴۰۰ از طریق کارشناسان تلفنی سایت ثبت نام اقدام نمایند.

هم اکنون اقدامی که شما می توانید برای جذب در ارگان ها، بانک ها و وزارتخانه های دولتی انجام دهید، پیش ثبت نام تلفنی و همچنین مطالعه ی منابع آزمون بوده و زمان برگزاری این آزمون نیز بسته به شرایط موجود، محتملا در اواخر بهار بوده و پذیرفته شدگان به کادر دولتی کشور اضافه خواهند شد.

زمان پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی دستگاه های وزارت بهداشت از اواسط خرداد ماه آغاز شده و تا امروز یکشنبه ۳۰ خرداد ماه نیز همچنان ادامه دارد.

همچنین کارشناسان مرکز ثبت نام بر اساس آخرین اطلاعیه ی موجود از آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اطلاعات لازم درباره زمان برگزاری آزمون، شرایط سنی، مدارک تحصیلی مورد پذیرش، شرط معدل، شرایط نظام وظیفه و موارد این چنینی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین به محض انتشار آخرین اطلاعیه ها و آخرین اخبار در خصوص برگزاری آزمون و شرایط جدید آن، در صورتیکه هم اکنون با موسسه تماس بگیرید را به اطلاعتان خواهند رساند.

کارشناسان استخدامی مرکز ثبت نام در خدمت شما هستند تا اطلاعات آزمون بهار سال ۱۴۰۰، شرایط سنی، منابع مورد نیاز و کلیه ی مواد آزمون را در اختیار شما قرار دهند.

شما می توانید هم اکنون جهت کسب اطلاعات دقیق تر درباره شرایط و زمان ثبت نام و نحوه استخدامی یکایک دستگاه های اجرایی، منابع و رشته های مجاز می توانید با شماره ی ده رقمی  ۹۰۹۹۰۷۰۲۹۴ تماس حاصل فرمایید.

امـروز یکشنبه ۳۰ خرداد ماه

جهت پیش ثبت نام تلفنی آزمون استخدامی تابستان ۱۴۰۰

با شماره

۹۴ ۰۲ ۹۰۷ ۹۰۹

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر

تماس بگیرید